४० लाख दर्शक श्रोताको मुटुमा ( भिर्नि झोला )ल हेर्नुस भिडियो अनि शेयर गर्नुस

निर्मल पौडेल पर्बत ,,यति बेला बजारमा भिर्नि झोलाको निकै चर्चा छ पछिल्लो समय लोक दोहोरी गीतहरु उत्कृष्ट बन्न थालेका छन् । त्यसैले पनि बजारमा आइरहेका गीतहरु दर्शक श्रोताले मन पराउन थालेका छन् । हरेक हप्ता महिनाजस्तो राम्रा गीतहरु बजारमा आइरहेका छन् । यसै क्रममा लोकप्रिय गायक तथा सञ्चारकर्मी कृष्ण अखेली र गायिका सरस्वती लामिछानेको गीत भिरनी झोला ले अहिले बजार ततायको छ ।‘भिर्नी झोलामा’ नामक गीतलाई निकै रुचाइएको छ । टिकटक देखि सामाजिक सञ्जालमा गीतको चर्चा हुन थालेको छ । गायक अखेली र गायिका लामिछानेको यो गित छोटो समयमा नै ४० लाख दर्शकले हेरेका छन् गायक अखेलीको संगीत रहेको उक्त गीतमा शिव अखेलीको उत्कृष्ट शब्द रहेको छ ।

यो गीतको भिडियो उत्तिकै उत्कृष्ट बनेको छ । सुनिल क्षेत्रीको निर्देशन रहेको भिडियोमा सुनिलसँगै रक्षा श्रेष्ठले कम्मर मर्काएकी छन् । गीतलाई दुर्गा पौडेलले खिचेका छन् ।तिर्सना म्युजिकले गीतलाई बजार व्यवस्थापन गरेको छ ।यसअघि गायक कृष्ण अखेली र सरस्वती लामिछाने ‘भाडा तिरौला र बतासे पानी’ नामक गीतमा सहकार्य भइसकेको छ । यो गीत छोटो समयमा दर्शकले रुचाउँदा खुशी लागेको अखेली बताउँछन् । ‘मिहेनत गरेर काम गर्यो भने श्रोता दर्शकले मन पराउनुहुँदो रहेछ,’ उनले भने, ‘गीत बजारमा आएको छोटो समयमा राम्रो राम्रो प्रतिक्रिया आइरहेको छ । यति बेला देश विदेश देखि सबैले गित मन परायाको गायक अखेलिको भनाइ छ ।

You might also like More from author

Comments are closed.